www-psk-GZM2027_#5_NieKongres_4 (1)

NieKongres: spotkanie koncepcyjno-programowe

W 2027 roku NieKongres Animatorów i Animatorek Kultury zawita do Katowic i na jedną edycję połączy się z Kongresem Metropolia Kultury. Już teraz rozpoczynamy prace nad programem, a do współpracy chcemy zaprosić osoby działające w sektorze kultury na terenie całego województwa śląskiego. Niezależnie od tego czy jesteś częścią NGO-sa, pracujesz w instytucji czy działasz artystycznie – chcemy usłyszeć Twój głos!

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, podczas którego będziemy kontynuować wspólną pracę nad tematem przewodnim i wątkami programowymi najbliższego NieKongresu, wypełnij formularz   [link otworzy się w nowymoknie]
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się 27 maja (środa) w godz. 16:30-19:30 w Strefie Centralnej (budynek Katowice Miasto Ogrodów, Plac Sejmu Śląskiego 2).

Moderatorzy: Łukasz Dziuba i Aleksander Lysko
 
Przejdź do treści